Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat da ki en büyük sorunlardan biri yeteri kadar kalifiye olamamaktır. Bizim sektörümüzde de bu böyledir. Sadece iş amacıyla müşterinin alacağı nakliye hizmetinde verilmeyecek hizmetlerle sözlerle göz bayoma işlemi ile,  para kazanmak için olmadık şeyleri söylemek iyi bir şey değildir.Çalıştığın işi hakkıyla yerine getirmek ne vaad ediyorsan onu yerine getirmek, müşteri saatlerini ayarlamak kişinin üzerine düşen görevdir. Diyelim ki bir Bağcılar evden eve nakliyat işi yapan bir firma ile anlaştınız. Bu bağcılar yada başka bir ilçe de olabilir fark etmiyor aslında. Anlaştığınız firma zamanında gelmiyorsa sizi bir müddet atlatacak demektir. Bu resmen şu anlama geliyor.
2 iş yapabilecek potansiyeli varken 3 iş almıştır. En az paraya anlaştığının saatlerini mutlaka sallayacaktır. Genel de bu böyle olur. Peki bu durumda ben ne yapmalıyım. Bu durumda önceden hazırlığınız yoksa çok bir şey yapamazsınız. Çünkü eşyanız hazırlanmış ve beklemektesiniz. Sıkışık zamanda başka firma ile anlaşmanız çok güç. O firmalar anında gelip eşyanızı taşıyamazlar,bilakis yaz sezonunda. Böyle bir durumla karşılaşmamak için evden eve taşımacılık yapan firma ile mutlaka konuşun.
Böyle bir durumda kalmamak için kaparo vermeyin elinizin altında devamlı başka firmaların telefon bilgilerini bulundurun. Yani önceden sözleştiğiniz akide firma uymazsa o firmaya bence o eşyayı taşıtmayın. Çünkü bunu yapan müşterinin firma işçileri ve firma ile kötü olduklarını çok gördük. Böyle bir duruma düşmemek için bizi tercih edin.!!