Kurumsal

Mostar Nakliyat, 1998 Yılında, İstanbul Bahçelievler merkez ofisi açılışı yaparak, nakliyat sektöründe yerini almış ve bugüne kadar’da yapmış olduğu dürüst ve temiz nakliyat hizmetleri sayesinde, bugüne kadar büyüyerek ve tecrübelerine deneyim katarak var olmayı başarmış. İstanbul en iyi nakliyat firmaları arasında yerini almış bir nakliyat şirketidir.
Nakliyat sektörü en çok güvensizliğin kol gezdiği bir sahadır. Mostar her daim müşterilerine güven aşılamış ve bugüne kadar en ufak mağduriyet durumu oluşturmamış bir şirket olup, bu konuda oldukça hassar bir nakliyat firmasıdır. Evden eve nakliyat alanında yoğunlukla faaliyet gösteren şirketimi, kurumsal şirketlerin nakliye ihtiyacında da çözüm sunmak adına eşya taşıma çalışmaları sunmaktadır.
Mostar nakliyat markasının resmi anlamda sahibi olan şirketimiz, K3 Nakliyat belgesine sahip ve resmi sistemde nakliye işlemleri sunan ve taşıt belgesi ile ticari nakliye hizmeti sağlamaktadır. Eşya yüklü her araçımız sigortalı olarak yola çıkar, bu sayede eşyalarınız en güvenilir şekilde yeni adrese ulaştırılır. Müşterilerini memnun etmek adına son teknoloji ekipman ve ciddi stoğu olan ambalajlama malzemelerimiz ile silere her daim en taşınma hizmetini sunmaktadır. Nakliyat faaliyetlerini resmi evrak ve kurumsal kimliği ile gerçekleştiren şirketimiz aracılığında alacağınız nakliyat hizmetleri ile sizlere her daim memnun kalacağınız taşınma hizmetlerimizi sunmayı garanti ediyoruz.

MOSTAR NAKLİYAT – MİSYONUMUZ

Nakliyat misyonumuz; Mostar Nakliyat olarak; Her daim müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan sistemde kusursuz nakliye hizmetleri almalarını sağlamak olacaktır.

MOSTAR NAKLİYAT – VİZYONUMUZ

Vizyonumuz müşterilerimizin beklenti ve talepleri ile şekillenen, uygun fiyat’a en kaliteli memnuniyet esaslı taşınma çözümleri sağlamak.