İstanbul Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi eşya taşıma işini biraz açmak istersek; Merkez ofisinin bulunduğu il’de bir nakliyat firmasının ilgili ilin tüm ilçelerine konum, semt farkı gözetmeksizin vermiş olduğu taşınma hizmetinin adına kısacası; Şehir içi nakliyat diye isimlendirebiliriz. Merkez ofisi 2000 yılında istanbul ilinde faaliyete gemiş olan firmamız, İstabul il sınırları içerisinde tüm ilçe ve semtlere eşya nakliyesi hizmetleri vermektedir. İstanbul’da şehir içi eşya taşıma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmenin öncelikli koşulu; İstanbul ilini bir navigasyon misali bilmek gerekmektedir. Ayrıca; İstanbul ilinde ikamet eden ve taşınma hizmeti ihtiyacı olan her müşteri profilinin taleplerini dikkate almak ve taleplerine yönelik çözüm üretebilecek sistemde nakliyat hizmeti vermek en sağlıklı ve kaliteli nakliye hizmeti kriteridir.
En çok müşteri portföyünü; İstanbul şehir içi nakliyat hizmetleri gerçekleştirerek oluşturan firmamız bu alanda geniş yelpazade sadık müşteri portföyü ağı kurmuş. Bu müşterilerinden gelen 2. nnakliyat taleplerinde ve arkadaşlarının, akrabalarının ve bir çok yakınlarının nakliye ihtiyacı drumunda referans gönderimleri ile süregelen şehir içi nakliyat çalışmalarının alt yapısını oluturmuş bir firmadır. Şehir içi eşya taşıma işi kısa mesafeli ve şehir içi uzun mesafeli nakliyat hizmetleri olarak kendi içinde 2 ye ayrılır.
Örneğin; Kadıköy Fikirtepe semtinden; Kadıköy Fenerbahçe semtine eşya taşıma işiniz var bu kısa mesafeli şehir içi nakliyat hizmetidir. Kadıköy ilçesinden Beylikdüzü Beykent semtine taşınmak istediğinizde ise genellikle bulunduğunuz il’çeden farklı bir ilçeye taşınmanız durumunda uzun mesafeli şehir içi nakliyat hizmeti alıyorsunuz demektir. Bizler km farkı olmadan, şehir içinde tüm nakliyat taleplerinize cevap verecek ve sizlerin eşyalarını yeni adresinize en güvenilir şekilde taşıyacak, iyi ve kaliteli bir kurumsa alt yapıya sahip bir nakliyat firmasıyız. Eşyalarınız için sizlerin uygun olduğu gün ve zaman diliminde, merkez şubemizinde; İstanbul’da yer almasından kaynaklı; Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan taşınma adresine nakliye ekspertizi gönderimi yaparak, yerinde eşya tespiti ve nakiyat ihiyaç tespit raporu hazırlayarak, sizlere face to face nakliyat teklifimizi sunabilir ve firmamızı yakından tanıyarak aklınızda yer alan tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Şehir içi eşya taşıma ihtiyaçlarınızda, sizlere modern taşımacılık alt yapısı ve hızlı hizmet sunan deneyimli ekibi ile yardımcı olacak, Mostar nakliyat firmamıza ulaşmanızı bekliyor. Memnun kalmanız garanti edilen, %100 güvenilir şehir içi eşya nakliyesi hizmeti veriyoruz.