İstanbul Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı işinde çok titiz davranan firmamız; Elektronik eşyalarınız için sıfır alınını yaptığınız andaki paketleme işlemini yapmaktadır. Laptop, masa üstü bilgisayar, klima, projeksiyon cihazı masa telefonları gibi bir çok elektronik eşyalarınızı pat pat naylon aracılığında paketler ve bu ürünlerin ebatlarında kolileme işlemi yapmaktadır. Bu sayede elektronik ofis eşyalarınız yeni adresine taşınırken en ufak hasar dahi almamaktadır.


Nakliyat aracımızda yerleştirme işlemi yapılırken bu ürünler istifleme işlemine tabi tutulmaz, özel çelik kapalı kasa içerisine yerleştirilerek en sağlıklı şekilde konumlandırılır. Ofis mobilyalarınız ise ambalajlama uzun patpatlı naylon ve köşe koruyucu takozlar süngerimsi maddeden yapılmış olan bu ürünler aracılığında paketlenmektedir. Usta el işçiliği ve kaliteli paketleme ürünlerimiz aracılığında taşınma adresinden paketlenerek toplanan, ofis eşyalarınız nakliyat aracına taşınırken, nakliyat aracında konumlandırılırken, yeni ofisinize teslimatta taşınıp ilgili odalarında konumlandırılırken en ufak zarar dahi görmemektedir.

Sebebi ise; En iyi şekilde yapılan eşya paketleme işlemidir. Ofis taşıma alanında; müşteri portföyü olan firmamız, bu nakliyat hizmetini sunarken, yapmış olduğu nakliye çalışmalarında edindiği tecrübe ve müşteri taleplerini dikkate alarak sağladığı hizmet sayesinde taktir gören nakliyat hizmetleri gerçekleştirmiştir. Bu arada; Mostar nakliyat olarak; Home ofis olarak hizmet veren şahıs firması sahiplerine de bu özveride Home ofis eşya taşıma hizmetleri de sunmaktadır.

Nakliyat faturası keserek verdiğimiz bu hizmet doğrultusunda sizlere, taşınma hizmetini gider olarak gösterme imkanı da sunuyoruz. Kurumsal firmaların nakliyat ihtiyaçlarında aradıkları özveride gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat hizmetlerimiz hakkında detayı bilgi edinmek; Ofisiniz için; firmamız önderliğinde, özel ofis taşıma planlaması yaptırmak için bizlere ulaşarak, firmanız adına ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Sizin taşınma işinizde görevlendirilecek olan ekspertiz çalışanımız tüm ofis nakliyeniz sürecinde tek muhattabınız olacak ve taşınma süreç takibini birebir ilgili görevli çalışanımız yürütecekir.

Ofis eşyaları hassas ürünlerdir. Her şeyden önemlisi hassas ürünlerdir. Mostar nakliyat olarak; nakliyat esnasında demirbaşlarınızı en güvenilir şekilde taşıyor. Tüm risk ve olumsuzluklara karşın güvence altına alarak; Ofis ve kurumsal eşya taşıma odaklı ve kapsamlı nakliyat sigortası hazırlatarak bu kapsamda taşıyoruz. Ofis taşıma alanında memnuniyetinizi esas alan ve sizleri de kurumsal referansları arasında görmekten mutluluk duyacak olan firmamızdan hizmet almaya davet ediyoruz.