Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat  arasında çok uzun yıllardır Başakşehirli müşterilerimize hizmet veren Mostar nakliyat, müşterilerini kaliteli nakliye hizmeti ile tanıştırmaya devam ediyor. Sektörde yer aldığımız ilk günden bugüne kadar edinmiş olduğumuz iş tecrübesini, Başakşehir evden eve nakliye işlerimizin tamamına yansıtmayı başararak, en fazla tercih edilen Başakşehir nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.
Evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra eşya ambalajlama hizmeti de sunan firmamız, eşyalarınızın profesyonel bir şekilde ambalajlanmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra söküm ve montaj hizmeti veren Mostar Nakliyat bu hizmet kapsamında da, eski evinizde bulunan eşyaların profesyonel bir şekilde sökülmesini ve yeni evinize montaj edilmesini sağlamaktadır. Tamamen profesyonel el aletleri ve işinde uzman çalışanlarımız tarafından yapılan bu hizmet, amatör müdahaleler sonucu eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmektedir.
Sigortalı Başakşehir Evden Eve Nakliyat HizmetiEşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde ortaya çıkacak maddi kaybı karşılamak adına verdiğimiz sigortalı nakliye hizmeti, eşyalarınızın güvence altında taşınmasını sağlamaktadır. Tamamen değerinden sigorta yapılan eşyalarınız nakliye süreci boyunca herhangi bir sebeple zarar görür ya da kaybolursa, bizden kaynaklı doğabilecek maddi zararınızın sigorta firması tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.Başakşehir kurumsal nakliyat ile kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra tüm özel sektör kuruluşlarına da, kurumsal nakliye hizmeti sunmaktayız. Tüm detaylarına kadar profesyonelliğin hakim olduğu kurumsal nakliye hizmetimiz, en ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm kurumsal taşımacılık işlerinde sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş bir firma olsak da, her zaman müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.Hastane taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, değerli evrak ve eşya taşımacılığı gibi nakliyat sektöründe yer alan tüm işlerde hizmet verdiğimiz gibi, aynı zamanda kurumsal parça eşya taşımacılığı hizmetimiz de bulunmaktadır. Bireysel müşterilerimize sunduğumuz sigortalı taşımacılık hizmetimiz, kurumsal firmalara vereceğimiz hizmetleri de kapsamaktadır.